Ads

Boycot Israël
Malalai Joya
Criminelen Schlemielen
Boekhoudfraude

911: Oil, Smoke and Mirrors

Achter de aanslagen van 11 september gaan politieke krachten schuil, die alles te maken hebben met Peak Oil. De documentaire Oil, Smoke & Mirrors, gaat over het verband tussen Peak Oil en 11 september. Deze terroristische Valse Vlag is geen losstaand incident, maar hij maakt deel uit van een bewuste strategie. Aardolie is de belangrijkste grondstof voor de huidige welvaart, maar aardolie is een fossiele delfstof die bij verbranding verloren gaat. De voorraad aardolie in de aardkorst is echter niet oneindig, maar beperkt. Sinds het einde van de 19e eeuw is deze voorraad in een steeds hoger tempo aangesproken. De voorraden die nog overblijven, zijn soms moeilijk te bereiken en het is kostbaar om deze olie winnen. Grote voorraden gemakkelijk te winnen aardolie zijn nog slechts aanwezig in Irak en Iran. Ook rond de Kaspische Zee ligt nog aardolie en aardgas. Om deze voorraden beschikbaar te maken voor het “Vrije Westen” is een pijplijn door Afghanistan nodig.

Als het winnen en raffineren van de aardolie even veel (of zelfs meer) energie kost als het opbrengt, dan wordt de aardolie als energiebron onbruikbaar. Peak Oil is het moment waarop de opbrengst niet langer stijgt, maar begint te dalen. Dit moment ligt waarschijnlijk reeds achter ons en het zal de komende jaren zeker zichtbaar en voelbaar worden. De behoefte aan energie neemt wereldwijd immers alleen maar toe.

Oil, Smoke & Mirrors bestaat voornamelijk uit verklaringen van een aantal deskundigen over Peak Oil, de olievoorraden in het Midden Oosten en het verband met de aanslagen van 11 september. Wie dit verband eenmaal begrijpt, zal niet gemakkelijk meer geloven dat het moslimterrorisme de wereld bedreigt. Bedreigend is de politiek van het “Vrije Westen”, de Verenigde Staten en de NAVO-landen. Zij zijn bereid om de wereldvrede in de waagschaal te stellen, om de nog beschikbare oliebronnen te veroveren en te beheersen. Daarom misleiden ze het grote publiek met Valse Vlag aanslagen, zoals die van 11 september.

De New York City Coalition for Accountability Now wil via een referendum een nieuw onderzoek naar 11 september afdwingen. Daarvoor is geld nodig. Iedereen, overal ter wereld, kan helpen om dit onderzoek af te dwingen, door geld over te maken aan het NYC CAN.

Oil, Smoke & Mirrors, Nederlands ondertiteld duurt 50 minuten.

Bekijk deze video in groter formaat.

Stem of voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :  Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Toevoegen aan Symbaloo Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Abonneer je op de RSS-feed van deze site

Laat een reactie achter